Mutfak ve Banyo Yer Giderleri için Microlife
Mutfak ve Banyo Yer Giderlerinde Microlife

Microlife'ın bakteriyel temizlik ve teknik bakım ürünlerinde bulunan enzimler uygulandıkları ortamdaki organik atıkları hızla parçalar. Formüldeki mikroorganizmalar enzimlerin ufaladığı atıkları biyolojik oksidasyonla indirger. Bu yöntemde, organik atıklar tamamen karbondioksit ve su gibi son ürünlere dönüşür.

Faydaları

Mutfak yer giderlerinden gelen kokular ve tıkanma sorunları kesilir.

Tüm tesisatta H2S korozyonunu önlenir

Manuel temizlik için ulaşılamayan noktalarda bakterilerin kalıcı etkisiyle uzun süreli temizlik sağlanır.

Duş giderlerindeki tıkanmalar önlenir.

Uygulandığı ortamın sonunda bir atıksu arıtma tesisi olması halinde bu tesisin verimliliğini arttırır.

Uygulanması ekonomiktir, kendi alanında iş güvenliği açısından en az risk taşıyan yöntemdir.


Microlife LCD001 : Sıvı formdaki bu ürün içerdiği enzim ve mikroorganizmalarla yağ tutucularda, giderlerde rogarlarda ve pis su borularında biriken yağları biyolojik olarak indirger. Kötü kokuların kaynağını yok eder. Yağ tutucunun toplanma süresini 5 katına kadar uzatır.
Microlife LCD002 : LCD001'in tüm etkilerine ek olarak içerdiği koku nötralize edicilerle uygulandığı anda ani koku nötralizasyonu sağlar. Özellikle mutfaklardaki atık su giderleri için tercih edilir.
Microlife LCD004 : Yağ tutucular, mutfak yer giderleri, fosseptikler vs için sadece konsantre halde mikroorganizma içeren ekonomik bir üründür. Tüm etkisi mikroorganizmaların aktivitesine dayalıdır.
Microlife LCD010 : Yağ tutucu ve mutfak giderlerindeki tıkanmalara karşı biyolojik olarak parçalanma ve koku giderimi sağlayan konsantre halde, sulandırılarak da kullanılabilen bu ürün LCD004 den farklı ve üstün olarak yağları ani şekilde hızlı parçalama etkisine de sahiptir.
Microlife LCC002 : İçerdiği doğal ve doğada kendileri de yok olan parçalayıcılarla uygulandığı yağ tutucu, terfi rogarı, mutfak yer, lavabo gideri, tuvalet gideri gibi ortamlarda organik birikintileri ve özellikle yağları hızla eritir. Hızlı ve uzun süre etkili koku nötralizasyonu sağlar.

   
Hasanpaşa Mahallesi Sarayardı Caddesi No : 100 / 7 Kadıköy İstanbul Turkey
Tel : +90 216 337 22 37 Fax : +90 212 337 33 88