Microlife Denizcilik Uygulamaları
Denizle dost denizcilik için Microlife

Microlife'ın bakteriyel temizlik ürünlerinde bulunan enzimler uygulandıkları ortamdaki organik atıkları hızla parçalar. Formüldeki mikroorganizmalar enzimlerin ufaladığı atıkları biyolojik oksidasyonla indirger. Bu yöntemde, organik atıklar tamamen karbondioksit ve su gibi son ürünlere dönüşür.

Microlife Bakterilerin Faydaları

Gezinti teknelerinin pis su tanklarından yayılan kokuların kesilip atıkların parçalanması

Sintine temizliği ve atıkların biyolojik giderimi için bakteri

Solvent içermeyen çevre dostu temizlik maddeleri.

Yakıt tanklarında korozyonu önleyici mikroorganizmalar

Gemilerin atıksu arıtma tesisleri için devreye alma mikroorganizmaları

 

Microlife DCM006 : Bu bakteri gemi atık su arıtma tesislerinin hızla devreye alınmasını sağlar. Bu tesislerden gelen koku ve verimlilik sorunlarının çözümünde kullanılır.
Microlife DCM019 : Atık saçılmalarında kullanılan yüksek emicilikte bu bakteriyel ürün emdiği atıkların biyolojik dönüşümünü de başlatır.
Microlife DCM061 : Çift etkili bu ürün içerdiği enzim ve mikroorganizmalarla tuvalet vs. sıhhi malzemedeki tartarı parçalar. Hijyen sağlar. Mikroorganizmalar etkilerine pis su tankında veya arıtma tesisinde de devam ettiğinden koku ve organik birikinti problemlerini giderir. Arıtmaya yardımcı olur.
Microlife DCM063 : Pis su tanklarında birikip katılaşan organik atıkları biyolojik olarak dönüştüren mikroorganizmalar içerir. Kullanıldığı tanklarda rahatsız edici kokuları keser, birikintileri giderir.
Microlife DCM008 : Sintinelerde biriken petrol türevi atıkları dönüştürerek sintine suyunun ön arıtımını sağlar.
Microlife LCC012 : Özellikle petrol ve türevleri üzerinde etkili solvent içermeyen çevre dostu temizlik maddesidir. Petrol atıklarının temizlenmesi için kullanılabileceği gibi, sintinede biriken atıkların temizlik işlemi olmaksızın kendiliğinden sökülmesi için de kullanılır.
Microlife LCM008 : Bu mikroorganizma DCM063'ün sıvı halidir.

 
Hasanpaşa Mahallesi Sarayardı Caddesi No : 100 / 7 Kadıköy İstanbul Turkey
Tel : +90 216 337 22 37 Fax : +90 212 337 33 88